Stoisko Hobby podczas Caravans Salon w Poznaniu

Zapraszamy na relację z ekspozycji Hobby.

W roku 2022, podobnie jak w poprzednich, stoisko Hobby prezentowane w Poznaniu powstało we współpracy z Agencją „Media Entertainment” z siedzibą w Warszawie.

Wysoki poziom wykonania oraz perfekcyjna obsługa i doświadczenie zadecydowały o wyborze tej firmy jako naszego partnera w zakresie budowy stoisk targowych.

Stoisko Hobby znajdowało się w pawilonie nr 5, najbardziej prestiżowym i największym. Zbudowano je na powierzchni 1.116 m2, podzielonej na prezentację asortymentu klasycznego Hobby oraz przyczep Beachy. Na podwyższeniu przygotowano kącik plażowy z białym piaskiem, trawą wydmową itp. oraz specjalną, stylizowaną ladę wejściową z drewnianym zadaszeniem.

Więcej szczegółów pod galerią zdjęć ↓

Stoisko zostało zbudowane w oparciu o centralną kostkę multimedialną, z jednym bokiem ogromnego ekranu LED (o wymiarach 5,0m x 5,0m) oraz 3 podświetlanymi banerami wielkoformatowymi o wymiarach 4,5 x 5,0m każdy, pokrywając pozostałe trzy boki centralnego sześcianu. Tam na tylnej ścianie zamontowano 4 podświetlane duże banery (każdy o wymiarach 4m x 5m).

Na ścianie w Beachy Corner powstał kolejny duży ekran LED (wymiary 2,0m x 4,0m). Na ekranach LED prezentowano nowe materiały wideo promocyjne sezonu 2023, przetłumaczone na język polski w mowie wykładowcy, uzupełnione innymi szablonami promocyjnymi, logotypami i zdjęciami firmy Hobby.

Ofertę Hobby reprezentowało 14 przyczep kempingowych i 3 kampery.