Oferta Beachy

BEACHY to połączenie kampera i pierwszej przyczepy kempingowej Hobby, którą Harald Striewski zbudował samodzielnie. Kompaktowa konstrukcja i jej charakterystyczne, zaokrąglone kształty natychmiast budzą sympatię.

Szczególną atrakcję stanowią duże tylne drzwi: siedząc na łóżku i patrząc na wodę, można poczuć prawdziwy klimat Beachy. I nie ma znaczenia, czy zatrzymamy się na plaży, w górach czy w mieście. Urodzona na plażach północnych Niemiec BEACHY czuje się wszędzie jak w domu.

W BEACHY nie dostrzeżesz rozbieżności między stylem jego wnętrza z wyglądem zewnętrznym. Naturalne materiały i tkaniny tworzą w środku niepowtarzalny, plażowy klimat. W zaledwie kilka chwil możesz przenieść swoją jadalnię i kącik do siedzenia przed same drzwi i rozkoszować się bliskością natury. W skład takiego zestawu wchodzą oczywiście przeróżne schowki, przytulne i wygodne miejsca do wypoczynku oraz praktyczna kuchnia.

Poniższy film, dostępny w serwisie YouTube, można obejrzeć bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Zwracamy uwagę, że w związku z tym do serwisu YouTube mogą być przekazywane dane osobowe (np. adres IP). Sprawdź: Polityka Prywatności, Polityka Cookies

PO PROSTU ZRÓB TO

Nieskomplikowana jest również technika na pokładzie. Łatwe w obsłudze elementy umożliwiają precyzyjną kontrolę nad wszystkimi sprzętami. Od praktycznego żagla przeciwsłonecznego po zimową wentylację i wbudowane podwójne gniazdo USB – wszystko to jest przygotowane na Twój niezapomniany urlop. Racjonalne wyposażenie specjalne zapewnia pełną swobodę modernizacji BEACHY, w sposób najbardziej odpowiedni do Twoich upodobań.

Beachy 420

Beachy 420

DUŻA SIEĆ SPRZEDAŻY PRODUKTÓW HOBBY

Znalazłeś swoją wymarzoną przyczepę kempingową Hobby i nie możesz się doczekać, żeby zobaczyć ją na żywo?
Odwiedź Dealera Hobby w Polsce!

WYSZUKIWARKA MODELI

Znajdź swój wymarzony pojazd w szerokiej ofercie przyczep kempingowych HOBBY za pomocą kilku kliknięć.