Beachy

KLIMAT PLAŻY NA KOŁACH

Słońce, morze, piasek, wiatr, trawy na wydmach – jak żadna inna przyczepa kempingowa BEACHY uosabia klimat plaży. Styl domku na plaży i proste, praktyczne wyposażenie sprawią, że następny urlop będzie jak zaczarowany.

BEACHY to połączenie kampera i pierwszej przyczepy kempingowej Hobby, którą Harald Striewski zbudował samodzielnie. Kompaktowa konstrukcja i jej charakterystyczne, zaokrąglone kształty natychmiast budzą sympatię. Szczególną atrakcję stanowią duże tylne drzwi: siedząc na łóżku i patrząc na wodę, można poczuć prawdziwy klimat Beachy. I nie ma znaczenia, czy zatrzymamy się na plaży, w górach czy w mieście. Urodzona na plażach północnych Niemiec BEACHY czuje się wszędzie jak w domu.

BEACHY jest dostępna w 3 różnych modelach. Największy model komfortowo pomieści do 4 osób dorosłych lub rodziny z 2–3 dzieci.

Beachy 360 Długość całkowita: 5.084 mm
Beachy 420 Długość całkowita: 5.684 mm
Beachy 450 Długość całkowita: 5.984 mm

DO POBRANIA

Katalog 2022

Instrukcja obsługi 2022

Dane techniczne i ceny 2022

Easy, wild, flexible – beachy. Nowy camper van w stylistyce domku na plaży.
Kompaktowy, a jednocześnie modny i wszechstronny – beachy świetnie sprawdzi się podczas każdej przygody. Sercem beachy jest dach podnoszony o uniwersalnym zastosowaniu. Zapewnia on nie tylko schronienie dla czterech osób jednocześnie.

Planowana data wejścia do sprzedaży: lato 2022!